TERCHOVÁ cyklo TERCHOVÁ cyklo v5.3.3

Download TERCHOVÁ cyklo

MTB cyklotrasy v Terchovej a okolí pre tých, ktorí radi obdivujú krásy prírody zo sedla bicykla. Terchová ponúka veľa značených cyklotrás pre horské aj trekingové bicykle, ako i možnosti pre rodiny s deťmi. Cyklotrasy začínajú aj končia v obci Terchová.

Popis trás + GPS

Popis každej trasy obsahuje text, fotografie, GPS trackpointy a tzv. body záujmu (občerstvovacie zariadenia...). GPS trackpointy a body záujmu sa zobrazia v mape.

Mapy

Súčasťou aplikácie je mapa Terchovej a okolia, čím je zabezpečená nezávistlosť od internetu. Okrem toho je v ponuke aj niekoľko iných máp online. Je možné použiť aj vlastnú offline mapu. Všetky mapy sa dajú zoomovať. Veľmi užitočná je funkcia "magnification", čiže zväčšenie, ktorá prispôsobí veľkosť písma pre malú obrazovku.

Navigácia

Aplikácia naviguje po zvolenej trase, či už predvolenej z aplikácie, alebo vlastnej naimportovanej, alebo vytvorenej (pozri paragraf Routing & Planning).

Tracking

Aplikácia zaznamenáva prejdenú trasu. Záznam obsahuje okrem GPS súradníc aj informácie o čase a nadmorskej výške. Do záznamu je možné pridávať vlastné body na trase (tzv. waypointy), ktoré okrem názvu môžu obsahovať aj fotky z galérie alebo kamery.

Cyklocomputer

Režim Tracking je možné použiť aj ako cyklocomputer s týmito funkciami:
- záznam trasy s časovými a výškovými údajmi
- nadmorská výška
- prejdená vzdialenosť
- nastúpané výškové metre
- okamžitá rýchlosť
- stúpanie v %

Routing & Planning

Hľadá cestu z bodu A do bodu B s voľbami Road - Bicycle - Hiking. Cesta je kalkulovaná na serveroch OpenStreetMap alebo MapQuest a treba povedať, že výsledok nie je vždy dokonalý. Tiež je možné naklikať svoju vlastnú trasu.

Objekty

Aplikácia si sťahuje rôzne typy objektov, ktoré sú zaujímavé pre cyklistu (ubytovacie a reštauračné zariadenia, pramene vody, kultúrne a historické objekty...). Podľa voľby sa objekty zobrazia v mape.

Web stránka: http://cyklowebka.sk

Application

Parental rating: 
Teen (age 13 and over)
Default language: 
Slovak (Slovakia)
Supported languages: 
Afrikaans, Amharic, Arabic, Bulgarian, Catalan, Czech, Danish, German, Greek, Spanish, Persian, Finnish, French, Hindi, Croatian, Hungarian, Indonesian (legacy in code), Italian, Hebrew (legacy iw locale), Japanese, Korean, Lithuanian, Latvian, Norwegian Bokmål, Dutch, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Slovak, Slovenian, Serbian, Swedish, Swahili, Thai, Tagalog, Turkish, Ukrainian, Vietnamese, Zulu
Trial version: 
No
"In-App" billing: 
No
With advertisements: 
No
Screenshots: 
TERCHOVÁ cyklo
TERCHOVÁ cyklo
TERCHOVÁ cyklo
TERCHOVÁ cyklo
TERCHOVÁ cyklo
TERCHOVÁ cyklo

Requirements

Requires Google Play and/or account: 
No
Requires third-party libraries: 
No
Requires 'rooted' device: 
No
Target Android version: 
Android 7.1
Minimum Android version: 
Android 4.0.3
Requires permissions: 
Access coarse location, Access fine location, Access network state, Access wifi state, Camera, Internet, Read external storage, Read external storage, Write external storage
Free

Discussions on TERCHOVÁ cyklo

There are no comments yet.
Syndicate content

Reviews of TERCHOVÁ cyklo

There are no reviews yet.
Syndicate content